Kadra

Proces dydaktyczno-wychowawczy kierowany jest przez ambitnych i wykształconych nauczycieli, którzy zapewniają dzieciom zdobywanie wiedzy w atmosferze pełnej szacunku i akceptacji.

Kadrę przedszkola „Bajkowa Kraina” tworzą nauczyciele z pasją do nauczania. Ich doświadczenie pozwala na stworzenie atmosfery odpowiadającej rodzinnym relacjom.

Ponadto właścicielem przedszkola jest osoba z bogatym doświadczeniem w zawodzie nauczyciela m.in. w klasach „0”.

Właściciel przedszkola pochodzi z rodziny nauczycielskiej, gdzie mama pracowała w przedszkolu, była metodykiem, wizytatorem oraz dyrektorem przedszkola. Również była autorem programu dla sześciolatków.

Autorski program przygotowujący dzieci do czytania, właścicielka poddała próbie na własnym dziecku, czego efekty można było dostrzec już w wieku 3 lat, gdy syn zaczął czytać.

Wyżej wymieniony program stworzony przez Właścicielkę funkcjonuje z nami do dnia dzisiejszego, a efekty jego działania są zdumiewające, dzieci w bardzo szybkim tempie nabywają umiejętności czytania i pisania.

Data dodania: 2019-06-06 11:16:35
Data edycji: 2019-06-06 11:40:44